تاسیس شرکت

شهریور ماه سال ۱۳۷۷ در شهر مشهد اقدام به تاسیس و ثبت قالیشویی با نام قدس کردیم و شروع به خرید تجهیزات قالیشویی کردیم.

خرید تجهیزات: نسبت به تجهیزات موجود در سال ۷۷ بهترین تجهیزات خریداری شد و اطلاع رسانی محلی در مشهد انجام شد. تا شرکت به صورت رسمی آغاز به کار کند. یک کارگاه کوچکی نیز در حومه شهر مشهد در نظر گرفته شد و تعدادی پرسنل هم برای انجام خدمات شستشو و حمل و نقل استخدام شدند. تحقیقات لازم در زمینه شستشوی فرش را آغاز کرده و از استادان بافنده و فروشندگان حرفه ای فرش نظر سنجی و کمک هایی نیز گرفته شد.

آغاز با کمترین خدمات

آغاز به کار شرکت قالیشویی قدس مشهد از مهر ماه ۱۳۷۷ با کمترین خدمات و ظرفیت کم در شستشوی فرش در هر روز.

تاریخچه قالیشویی قدس

استقبال از قالیشویی در مشهد فراتر از تصور ما بود و ظرفیت کم شرکت و از همه مهمتر حفظ کیفیت شستشو یکی از دلایل اصلی آغاز کار با سفارشات محدود روزانه بود. ماشین آلات و پرسنل قابلیت سفارش بالاتر را نداشته و اگر سفارشات بیشتری می گرفتیم کیفیت شستشو را از دست می دادیم.

رشد و افزایش سرویس دهی شرکت

در بین سال تاسیس و سال گسترش شرکت تا سال ۱۳۸۰ جابجایی در کارخانه داشته ایم. کارخانه را به محیطی بزرگتر جابجا کردیم و ماشین آلات را افزایش دادیم.

پس از گسترش و انتقال شرکت و تبدیل به یک مجموعه بزرگتر. دفتر کار اختصاصی با اپراتورهای مخصوص راه اندازی شد تا سفارشات مشتریان را دسته بندی و طبق تاریخ بایگانی و رسیدگی کنند. ماشین آلات افزایش یافته و از ماشین آلات بروز و با قابلیت شستشوی بیشتر فرش نیز به مجموعه اضافه شدند.

متجمع قالیشویی، مبل شویی و رفوگری

در بین این سالها هر روز این مجموعه به پیشرفت فکر کرده و می کند. در سال ۱۳۹۰ شرکت را به یک مجموعه بزرگ قالیشویی، مبل شویی و رفوگری در مشهد تبدیل کردیم.

ارتقاع و افزایش کیفیت و خدمت رسانی به مشتریان همیشه یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه بوده است. همین مسائل دلیل اصلی پیشرفت مجموعه ما بوده است. در این سال شرکت را به یکی از بزرگترین شرکتها مشهد تبدیل کردیم و ماشین آلات تمام اتوماتیک طبق استانداردهای روز دنیا. مواد درجه یک گیاهی و ارگانیک. تجهیزات و لوازم خشکشویی مبلمان، تجهیزات و لوازم ترمیم و رفوگری و بازسازی انواع فرش دستبافت استخدام استادکاران با تجربه در راستای ترمیم و باز سازی. استفاده از کارشناس های شستشو برا جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش های شما.

تمام این پیشرفتها را مدیون شما مشتریان عزیز هستیم. رضایت شما قوت قلب ما است و راه مارا برای ادامه خدمت رسانی هموار میکند و به مجموعه ما شوق پیشرفت میدهد. این پشرفت در شرکت ما همیشگی می باشد و ما هر روز به بهتر شدن می اندیشم.